بهترین وکیل خانواده در تهران را میتوان با تحقیق درست پیدا کرد.با توجه به اینکه ما در شرایط اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی با چالش های متعددی در ارتباط با افراد دیگر روبرو هستیم،ممکن است در برخی موارد که خودمان قادر به حل مسئله نیستیم،گذرمان به قانون و مراجع فضایی بیفتد.

اما از آنجاییکه افراد معمولی بر قوانین پیچیده تسلط نداشته و نمیتوانند دفاع درستی از خود بکنند،نیازمند یک وکیل حرفه ای و مجرب هستند.و بطور طبیعی هرکسی مایل است تا بر اساس بودجه ی خود اطلاعاتی دقیق و مفید در زمینه ی توانایی وکلای مختلف داشته باشد تا بتواند دست به انتخاب وکیلی مجرب و حرفه ای بزند تا بتواند به بهترین نحو از حق خود در محضر قانون و قاضی دفاع کند و اجازه ی پایمال شدن حقش را ندهد.

برای مطالعه ی بیشتر راجب مقاله ی دریافت مهریه روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

معمولا افراد بی گدار به آب زده و بدون کسب اطلاعات کافی دست به انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران میزنند که این موجب پشیمانی و درگیر شدنشان با چالش های ناشناخته میشود چرا که افراد زیادی با سوء استفاده از نبود اطلاعات درست و ناآگاهی مردم، خود را بهترین وکیل خانواده در تهران معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند.

در حالیکه، هیچ مجوزی برای اثبات وکالت خود در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و بازارگمی کرده‌اند.

اگر بخواهیم تعریف درستی از وکالت ارائه دهیم باید گفت تعریف وکالت در قانون مدنی اینگونه آمده است: «وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد»

بنا براین تعریف هردو طرف در قبال یکدیگر مسئول بوده و دارای وظایف قانونی میباشند.مسلما فردی که میخواهد وکیلی را به عنوان نائب خود انتخاب کند و هزینه ای درقبال خدمات او بپردازد،انتظار خدماتی درست و قابل اطمینان دارد.بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران باید مواردی را مدنظر داد.

با توجه به تعدد دعاوی در زمینه های طلاق توافقی،مهریه,وکیل چک,وکیل خانواده و… نیازمند به وکلای متخصص همان زمینه می باشد.بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران باید در زمینه ی خانواده جستجو کرد.

دعاوی خانوادگی و نقش وکیل خانواده در آن

دعاوی خانوادگی جزء شایع ترین و پیچیده ترین دعاوی میباشد که با توجه به تغییر و تحولات مداومی که از سوی نهاد حمایت از خانواده در قوانین آن مثل تغییر در ضمانت اجرای کیفری مطالبه مهریه،تغییرات در حضانت فرزند و درخواست طلاق توسط زوج یا زوجه،داشتن اطلاعات کافی و جدید برای پیش برد درست اهداف و تضمین منافع و جلوگیری از ضایع شدن حقوق افراد، لازم و ضروری است.که برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران این موضوع نیز باید لحاظ شود که فرد انتخاب شده از پیچ و خم ها و قوانین جدید این دعوا کاملا آگاه است.

افراد بسیاری با عنوان ساختگی وکیل مجرب ممکن است در چنین دعاوی با نداشتن اطلاعات و آگاهی کافی ما را با ضررهای غیرقابل جبرانی روبرو کنند. بنابراین در تمامی دعاوی حضور وکیلی مجرب و کار کشته و آگاه از قوانین و مقررات جدید و با تجربه ی فراوان و متخصص ضروری است.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

دعوای خانواده 

طلاق ، طلاق توافقی،استرداد جهیزیه،حضانت فرزند،الزام به تمکین،طلان نکاح،تغییر جنسیت،تنفیذ طلاق، ثبت رجوع ، درخواست سرپرستی طفل ، عسروحرج، ضم امین ، عزل امین ، عزل ناظر ، فسخ نکاح ، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه،تحویل فرزند،اذن در ازدواج،اهدای جنین،تعدیل نفقه،منع اشتغال زوجه-زوج،ملاقات با فرزند،عین تاریخ –مدت ملاقات، عزل وصی از وصایت،اعسار از پرداخت مهریه.

با توجه به اینکه شما در کدام یک از زمینه های بالا نیاز به فردی متخصص و وکیلی مجرب دارید،باید جستجوهای لازم را برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران انجام دهید.

ویژگی بهترین وکیل خانواده در تهران

بطور کل باید گفت در انتخاب وکیل باید توانایی علمی،مورد اعتماد بودن،حسن اخلاق،حس دلسوزی نسبت به موکل خود و تجربه ی وی سنجیده شود تا بتوانید پرونده ای را که اهمیت بالایی برای شما دارد با خیالی آُسوده به دست وی بسپارید.با اینکه وکلا تضمینی بابت نتیجه به موکل خود نمیدهند اما یک وکیل حرفه ای برای ایجاد تجربه ی خوب برای خود نسبت به موکل احساس تعهد داشته و تمام تلاش خود را در راستای کسب نتیجه ی مثبت به کار میبندد ودر هر زمان و موقعیت نسبت به موکل،پاسخگو میباشد.این باعث ایجاد سابقه ی خوب برای وکیل و بالا رفتن شهرت کاری وی میشود.

جالب است که بدانید درصد زیادی از افراد وکیل خود را با معرفی و اطلاعاتی که از دوستان و آشنایان خود میگیرند انتخاب میکنند.پس ایجاد حس رضایت در ذهن موکل مسئله ی مهمی برای وکلای حرفه ای به حساب میرود.

در اولویت حرفه ای بودن،داشتن علم کافی و تبحر وکیل درتخصص خود و توانایی دفاع درست او در زمینه ی شکایت ما،مهم ترین مسئله تلقی میشود اما نباید فراموش کرد که درکنار این،رعایت شئونات اخلاقی از قبیل صداقت،امانت داری،حس مسئولیت پذیری و رازداری نیز مسئله ی بسیار مهمی است که حتما باید جزء ملاک های انتخابمان باشد.بنابراین برای یک انتخاب عاقلانه باید سلامت اخلاقی وکیل و تبحر و توانایی او را مد نظر قرار دهیم تا بتوانیم بهترین وکیل خانواده در تهران را انتخاب کرده باشیم.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

تله های انتخاب وکیل خوب

 برای انتخاب وکیل خوب نباید تبلیغات و بازار گرمی های تلویزیونی،رسانه ای و مجازی را معیار قرار داد چرا که این تبلیغات با صرف هزینه و تکنیک های خاص میتواند توسط هر فردی حتی وکلایی با توانایی و علم پایین نیز صورت گیرد. مسئله ای که اینجا مطرح است این است که شما باید برای انتخاب درست به توانایی خود درمورد تفحص در سابقه ی وکیل،تکیه کنید.

درمورد سابقه و تجربه نیز باید گفت که سن و یا جنسیت وکیل موردنظر نمیتواند نشان دهنده ی میزان تجربه ی وی باشد.یعنی فردی که سن پایین و به ظاهر تجربه ی اندکی دارد میتواند در مقایسه با یک وکیل سالخورده از توانایی بیشتری برخوردار باشد. زن يا مرد بودن وكيل نيز خيلي اهميت ندارد و همانطور که گفته شد ملاك توانایی علمی،شهرت وحسن خلق میباشد.

قیمت بهترین وکیل خانواده در تهران

همچنین وکیل خوب دارای اعتماد به نفس و فن سخنوری خوب و مسلط بودن به اصول روانشناسی برای متقاعد نموندن قاضی در عین حفظ اصول اخلاقی،صداقت و عدالت میباشد.توجه داشته باشید كسي كه عنوان وكيل و مشاورحقوقي را اخذ مي كند علاوه براين كه حداقل مدرك كارشناسي رشته حقوق رادارد، مراحل بسيار سخت كانون وكلا را براي دريافت پروانه گذرانده است. قیمت ارائه شده توسط هر وکیل به عنوان حق وکالت نیز معمولا بستگی به میزان حرفه ای بودن و تجربه ی وی دارد.

در جلسه ی اولی که براش شناخت بیشتر وکیل خود با وی ملاقات میکنید بهتر است چند نکته را درنظر بگیرید.اینکه وکیل حرفه ای وکیلی میباشد که تمام مشکلات و محدودیت های دعوای شما را که میتواند به عنوان بن بستی در موفقیت پرونده به حساب بیاید را با صداقت تمام و بدون منحرف کردن ذهن شما و مبالغه در اختیارتان بگذارد. همچنین راجب قیمت نهایی بطور شفاف با شما صحبت کند تا شما بتوانید بطور قطع و با توجه به بودجه تان تصمیم بگیرید.

همچنین شما را از اطلاعات و قوانینی که شما به عنوان یک فرد غیرحرفه ای از آنها بی اطلاع میباشید آگاه کند و شما را در جریان مراحل پیشبرد پرونده قرار دهد تا هیچگونه ابهامی در ذهن شما باقی نماند.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

مشورت برای انتخاب بهترین وکیل خانواده

در پروندهای قضایی خانواده باید حساسیت بیشتری در انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران به خرج داد.برای این منظور میتوان با یک وکیل پایه یک دادگستری مشورت کرد و از آشناییت و تجربه ی او کمک گرفت تا با پشیمانی مواجه نشوید.

برای مثال در خصوص مهریه،یک وکیل خوب و مجرب باید بتواند موجبات حفظ حقوق مالی زوجه در خصوص مهریه و اجرت المثل و نفقه و غیره را فراهم کند.به همین دلیل در این خصوص بهترین وکیل خانواده در تهران و مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک موسسه حقوقی با توجه به تجربه خاص در پرونده خانواده بسیار مفید بوده و احتمال موفقیت شما را افزایش میدهد.

در سایر موارد برای مثال در خصوص حضانت فرزندان و مطالبه اجرت المثل و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی و محکومیت به پرداخت مهریه و تقسیط و تعدیل با ارایه مشاوره تخصصی توسط وکیل پایه یک دادگستری خانواده کمک بسزایی در موفقیت پرونده ی شما میکند.

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
4 based on 3 votes
Service Type
بهترین وکیل خانواده در تهران
Description
بهترین وکیل خانواده در تهران
برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  شرایط طلاق توافقی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *